Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/skipper-yacht.com.pl/includes/menu.inc).

Wytężony okres nauki na studiach masz już poza sobą

Interesujące artykuły

Chociaż czasami zdawało Ci się, iż już nie dasz rady, zawziąłeś się i upór się opłacił. Jesteś w końcu upragnionym inżynierem. Lata wysiłku przyniosły zamierzony efekt.


Miałeś wrażenie, iż to jeden z najbardziej ciężkich momentów w Twoim życiu ? To błąd, to była rozgrzewka w porównaniu z tym, co przed Tobą teraz.
praca
Author: Picturepest
Source: http://www.flickr.com


dokumentacja
Author: Janpol
Source: Janpol


Przebić się z własnymi umiejętnościami na rynku pracy wypełnionym po brzegi przez prawdziwych specjalistów, osób doskonale wykształconych i chłonnych kariery absolutnie nie jest prosto. Jesteś zmuszony jeszcze raz zebrać w sobie wszystkie siły i odnaleźć taką pracę, która będzie dla Ciebie satysfakcjonująca. Bardzo dobre zaplecze w postaci studiów już posiadasz, teraz zastanów się, co chciałbyś dalej robić . Skończone studia (studia dla nauczycieli) wyższe dają Ci dosyć duże pole do popisu. W obecnym czasie rynek potrzebuje niewątpliwie takich osób jak Ty - młodych, ambitnych, świetnie wykształconych. Masz bardzo dużą szansę pracować choćby jako specjalista ds. spedycji. Do Twoich zadań będzie zaliczać się głównie czuwanie nad prawidłową wysyłką i odbiorem wszelkich przesyłek - lecz to tak w bardzo dużym skrócie. Będziesz także kontrolować załadunek i rozładunek, udzielać informacji taryfowych, celnych. Praca (zobacz cechy dobrego pracownika) jako specjalista ds. spedycji okazuje się niewątpliwie interesująca i różnorodna, a co najistotniejsze, faktycznie bardzo dobrze opłacana. To też jest przecież dla Ciebie istotne.
Wykorzystaj zatem jak najprędzej własny dyplom inżyniera i zacznij swoją ścieżkę kariery. Jeżeli tylko odszukasz w sobie choćby troszkę samozaparcia, na pewno wszystko Ci się doskonale uda.