Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/skipper-yacht.com.pl/includes/menu.inc).

Wynajem samochodów, czyli skuteczne i praktyczne poznawanie Krakowa.

Interesujące artykuły

Wyjeżdżając na wakacje do byłej stolicy naszego kraju, drugiego największego miasta w kraju, nie zawsze mamy dość dużo czasu aby zobaczyć jak najwięcej. Kraków jest jednym z najpiękniejszych miast nie tylko naszego kraju ale także całego Starego Kontynentu. Wiele zapierających dech w piersiach miejsc jest oddalona od siebie nawet kilkanaście kilometrów.
samochody
Author: Secretaria de Agricultura e Abastecimento
Source: http://www.flickr.com
Czy oglądanie najbardziej popularnych miejsc stolicy małopolski można uznać za całkowite poznanie tego klejnotu w koronie monumentów Polskich? Nie do końca. Unikalny klimat, który przyciąga odmiennych ludzi od lat do stolicy małopolski jest sumą czegoś więcej niż standardowe zabytki.

Co zrobić aby zwiedzanie nie zmieniło się w udrękę?Kraków poza wypożyczalniami rowerów, meleksami czy rejsami po Wiśle oferuje także wynajem samochodów kraków . Ta opcja może okazać się zbawienna nie tylko dla spragnionych nowych emocji odkrywców ale także dla tych, którzy chcą poznać normalne życie mieszkańców Krakowa. Dzięki podróży ulicami Nowej Huty, Kazimierza czy Prądnika zobaczymy to wszystko z bliska. Wynajem samochodów gwarantuje szybki transport z centrum miasta do bardziej odległych miejsc, jak np. Zakrzówek czy liczne kopce. Ogromną zaletą wypożyczonego auta jest możliwość dostosowania wycieczki pod własny grafik. Nie jesteśmy zmuszeni do kontrolowania rozkładów komunikacji miejskiej, sprawdzania czy przypadkiem nie zaczyna się druga taryfa u taksówkarza czy spacerowania nocą w nowym miejscu. Zobacz: ciekawe info.

Wspaniała małopolska to nie tylko Kraków!

Warto także pamiętać, że w bliskim sąsiedztwie Krakowa są inne niepowtarzalne miejsca. Zjawiskowa Lanckorona jest oddalona jedynie o 50 km, stosunkowo sprawnie dotrzemy do ruin wielu zamków zobaczymy miejsca z pięknymi panoramami czy zwyczajnie poznamy sielskie życie małopolski.


pomoc drogowa
Author: NRMA Motoring and Services
Source: http://www.flickr.com
Wynajem samochodów kraków wydaje się więc odpowiednią szansą dla rodzin, aktywnych i ciekawych świata turystów oraz tych, którzy cenią swój czas i zwiedzanie na własnych zasadach jest dla nich najważniejsze. Kraków jest niepowtarzalnym miastem, którego nie da się poznać w chwilę, chyba, że mamy auto. Wtedy wszystko znajdzie się na wyciągnięcie ręki.