Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/skipper-yacht.com.pl/includes/menu.inc).

Wróć do formy na wiosnę

Interesujące artykuły

Sezon wiosna – lato 2014 można uznać za rozpoczęty, mimo iż kalendarzowa wiosna dopiero przed nami. Słońce zagląda nam do okien, ciepłe powietrze wywołuje uśmiech na twarzach, zaś my - pełni energii - mamy chęci do działań oraz ruchu na świeżym powietrzu. Idealnie, jeśli już dziś pomyślimy o zbliżającym się sezonie letnim i zatroszczymy się o ciało i sprawność fizyczną.
Panowie mogą udać się na pobliski stadion aby rozładować skumulowane emocje. Futbol stale cieszy się w Polsce powodzeniem i nawet „średnie” wyniki naszej reprezentacji nie zniechęcają fanów piłki. Na skutek tego, że na murawie nie doświadczymy nigdy tych samych, powtarzających się akcji – każdy mecz to dla nas wielka zagadka i w pewnym sensie bardzo ciekawy spektakl.

jogging na plaży
Author: Thomas Rousing
Source: http://www.flickr.com
Atmosfera we wspomnianych klubach miejskich lub cross mini na wsiach służy spotkaniom i integracji mieszkańców. Poza tym, jeżeli naszła nas ochota na wzięcie udziału w tym sporcie drużynowym i chcemy zacząć grać, nie potrzebujemy dużych pieniędzy na sprzęt lub warsztaty. Dobrze widziane są dobre buty i zaangażowanie. A buty są najważniejsze, i to nie tylko ze względu na komfort, ochronę i bezpieczeństwo stóp. Rodzaj butów, ich kształt a także materiał z którego zostały wyprodukowane ma istotne odbicie na jakości naszej gry. Pomimo iż, nie powstał jeszcze but wyposażony w „celownik”, poprawnie dopasowane obuwie da nam większą swobodę ruchu na trawie, w konsekwencji czego poprawi celność podań i uderzeń. Buty muszą więc spełniać podstawowy warunek, być przede wszystkim wygodne i dobrze „leżeć” na stopie.

Panie zaś, odkryły przyjemność w joggingu, co widać bezustannie. W tej dyscyplinie sportu również istotne są buty (to w zasadzie nasz jedyny wkład) i na nich nie należy oszczędzać. Właściwie dobrany but będzie chronił ścięgna oraz stawy. Pozostałe części ubioru musimy dostosować do warunków pogodowych i stylu jaki preferujemy. Zatrzymana jak najdłużej witalność i zdrowie, najbardziej przemawiają za tym by ruszyć w drogę.

Poszukując butów do piłki czy joggingu najlepiej będzie jeśli zdecydujemy się na poświęcenie temu zajęciu trochę uwagi. Sklep czy hurtownia obuwia sportowego pozwoli nam na przymiarkę i idealne dopasowanie buta do stopy. Pamiętajmy – odpowiednio dobrane buty to podstawa!