Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/skipper-yacht.com.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób można uniknąć możliwej niezręcznej sytuacji podczas wymieniania się wizytówkami?

Interesujące artykuły

To raczej oczywiste, że jedną z najbardziej popularnych postaci reklamy są wizytówki. Trudno sobie wyobrazić sytuację, gdy jesteśmy proszeni o dane adresowe naszej firmy i w odpowiedzi wyciągamy po kartkę z zeszytu, na której notujemy odpowiednie dane.


Byłaby to znaczna strata wizerunkowa.
ocena
Author: superscheeli
Source: http://www.flickr.com


Na szczęście zamówienie wizytówek jest bardzo tanim wyjściem, jednak tutaj warto jest zwrócić uwagę na fakt, że nie należy wykorzystywać bezpłatnych szablonów, gdyż jest duże niebezpieczeństwo, że wymienimy się z naszym kontrahentem takimi samymi wzorami. Można tego uniknąć zamawiając indywidualny projekt. A prawda jest taka, że wizytówki klasyczne (witryna w tym temacie) są bardzo tanie. Są ponadto eleganckie oraz na pewno nie przyniosą nam wstydu. Mogą być one wyprodukowane na papierze kredowym w gramaturze w zakresie 300-350g. Papier kredowy w gramaturze 350g to z dwóch stron bielony karton. Jest w większym stopniu wygładzony, ale mniej sztywny niż ten o gramaturze 300g. Rozmiar to zazwyczaj 90x50mm, ponieważ wtedy znakomicie zmieszczą się w każdym eleganckim wizytowniku.


pieniądze
Author: nikcname
Source: http://www.flickr.com


Dostępne są oczywiście odmienne rozmiary, np. 85x55 czy też 90x45mm bądź o zupełnie odmiennych wymiarach niż prostokąt. Odmienne wymiary dobiera się dlatego, żeby w jakiś sposób wyróżnić swoją reklamę spomiędzy innych kartoników. Jednak to nie jedyny możliwy sposób na wyróżnienie wizytówki. Nawet te klasyczne mogłyby być zaDrukowane dwustronnie. Ponadto wizytówki mogą mieć różny odcień nadruku, np. 4+0 lub 4+4 CMYK.
Wizytówki klasyczne są pokryte lakierem dyspersyjnym, co stanowi warstwę ochronną przed starciem. Aby zlecić tego typu wizytówki, wystarczy jedynie umówić się z profesjonalną agencją reklamową oraz ustalić szczegóły zamówienia.