Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/skipper-yacht.com.pl/includes/menu.inc).

Trening funkcjonalny: co to jest oraz jakie korzyści daje?

Interesujące artykuły

Trening funkcjonalny to typ intensywnych treningów, jakich celem będzie wszechstronne wzmocnienie mięśni bez rozbudowywania mięśniowej masy. Polega on na odtwarzaniu ruchów, które realizujemy na co dzień przy zwyczajnych czynnościach, lecz w szybszym tempie i z wieloma powtórzeniami.

Trening funkcjonalny Warszawa, w rozróżnieniu od tradycyjnych ćwiczeń na siłowni, skupia się na naśladowaniu działań wykonywanych przez nas w życiu codziennym. Dzięki czemu poszczególne grupy mięśniowe współpracują ze sobą, natomiast my powiększamy przy okazji naszą koordynację i gibkość. Trening funkcjonalny Warszawa złożony jest z treningów analogicznych do porannego wstawania z posłania, sięgania po coś, np. wyciągania dłoni po rozdrabniacz stojący na najwyższej półce w kuchni, unoszenia obiektów, wskakiwania na schody – innymi słowy przeważnie przeprowadzanych przez nas ruchów w ciągu dnia- zobacz kompletną ofertę pod adresem. Trening funkcjonalny wyłącznie na pierwszy rzut oka wydaje się łatwy. Tak istotnie, aby trud odniósł pożądany efekt, musimy narzucić sobie nieomal zabójcze tempo treningu.


trener indywidualny warszawa
Author: Doha Stadium Plus Qatar
Source: http://www.flickr.com


Trener indywidualny Warszawa poleca ćwiczyć w seriach trwających po 45 lub 90 sekund.

Zobacz też inne archiwum treści podnoszących omawiany wątek - bez strachu - wejście za darmo, więc wejdź na ten link.

Na jedną serię wypada jedno ćwiczenie, jakie ćwiczymy jak najprędzej, po czym natychmiast przechodzimy do następnej serii. W czasie treningu funkcjonalnego istotne jest dbanie o różnorodność działań. Pomagają w tym specjalne przyrządy osiągalne w większości fitness-clubów- To m.in.: piłki lekarskie, taśmy, worki bułgarskie, płotki etc. Trening funkcjonalny to modna forma zajęć w większości klubów fitness.
Uczestnicząc w takowych zajęciach możemy mieć pełne przekonanie, iż trenujemy pod okiem wyszkolonego nauczyciela, który zaproponuje nam najbardziej efektywny plan treningowy jak też skoryguje nasze potencjalne pomyłki.