Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/skipper-yacht.com.pl/includes/menu.inc).

Przygoda w górach - czemu nie?

Interesujące artykuły

Słońce coraz częściej zagląda nam w okna – czuć wiosnę. Pełni zapału i energii snujemy plany na zbliżające się dni, tygodnie. Niedawno zdążyliśmy ukryć narciarskie kurtki na dno szafy, a za moment przyjdzie maj, czerwiec...


góry rankiem
Author: Erik Wilde
Source: http://www.flickr.com
Postanawiamy: morze.

Jeśli chcesz uzyskać pokrewne informacje na opisywany temat, to w pierwszej kolejności zobacz tutaj i przenieś się do serwisu (https://kasprowicza13.pl/), a odnajdziesz w tamtym miejscu mnóstwo nowych komunikatów.

Doskonale byłoby doświadczyć delikatnego piasku między palcami stóp czy wybrać się na spacer wzdłuż brzegu morza. A jeśli by tak tego roku puścić chwilowo w niepamięć dotychczasowe nawyki, plaże pełne piasku i postanowić odwiedzić polskie góry? Beskidy, Pieniny czy Karkonosze – przecież wszystkie góry oczarują nas swą okazałością.Niezapomniane krajobrazy, jakie gwarantują wędrowcom szlaki górskie, cudowny klimat, oraz niezwykła atmosfera, to zapewnienie pełnego wrażeń wyjazdu. Wielki podziw wzbudza scena ośnieżonego szczytu Kasprowego Wierchu letnią porą, kiedy u jego stóp jest gorąco i słonecznie. Wartkie rzeczki zachęcają aby zamoczyć w nich stopy, a miękka łąka by na niej spocząć. Zgadza się, wczasy w górach to przede wszystkim kontakt z naturą.

Jednak czy trzeba pojechać w najwyższe polskie góry by poczuć że w nich jesteśmy? Karpacz lub też około 32 kilometry dalej położona Szklarska Poręba, też dostarczą wielu atrakcji (dlaczego noclegi w Karpaczu są polecane na blogach). Miejscowości te są idealne dla osób, które dopiero zaczynają swą przygodę w górach. Dzięki łagodnym szlakom, nawet maluchy dadzą radę z wejściem na najwyższy szczyt w Karkonoszach - Śnieżkę, zaś odpoczynek podczas marszu da nam Samotnia, jedno z najbardziej wiekowych schronisk w Polsce. Sam jej widok będzie dla nas najwspanialszą nagrodą za włożony trud w przebycie trasy. Szklarska Poręba zimą to przede wszystkim "biegówki", latem natomiast zawody biegowe i rowerowe. Zapierające dech w piersiach skoki, podskoki, salta, piruety – wprawią nas w osłupienie.

Zachęcamy więc aby już dziś zainicjować poszukiwania dogodnego miejsca noclegowego. Pomyślmy czy lepiej czujemy się w drewnianym domku w górach, czy może w eleganckim, pełnym wygód hotelu. Najlepiej jest wpisać w sieci frazy : noclegi w Karpaczu, lub noclegi w Szklarskiej Porębie, a ujrzymy długą). Karkonosze zachwycają nas nie tylko zimą, ale każdej porze roku spędzimy tu niezapomniane chwile.