Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/skipper-yacht.com.pl/includes/menu.inc).

Półkolonie konne - doskonałe nie tylko w czasie wakacji!

Interesujące artykuły

Kolonie, czy też tak jak w naszym wypadku - półkolonie, jest to Forma spędzania swojego wolnego czasu przeznaczona dla osób do z góry określonego roku życia, uzależnionego zazwyczaj od profilu danych kolonii, najczęściej jednakże obejmująca osoby, które to nie ukończyły jeszcze 18-ego roku życia.


Istnieje niewiarygodnie sporo rodzai półkolonii, my dzisiaj jednakże skoncentrujemy się tylko na pojedynczym ich rodzaju, a więc półkoloniach konnych.
konne]


Wiele dzieciaków bardzo lubi konie - co więcej wiele spośród nich nawet marzy o tym, aby móc się nimi zaopiekować czy móc na nich jeździć, a najlepiej obie te rzeczy naraz. Obecnie bardzo łatwo można urzeczywistnić to konkretne marzenie dzięki dość dużej liczbie szkółek jeździeckich, które to każdego roku w okresie wakacyjnym czy też ferii zimowych, "otwierają" swoje własne drzwi dla przyszłych potencjalnych "młodych jeźdźców", oferując im urzeczywistnienie marzenia w formie tak nazywanych "półkolonii". Półkolonie konne odrobinę różnią się od tradycyjnych kolonii, przede wszystkim sposobem zakwaterowania - kiedy jedziemy na kolonie (Obozy zimowy) wybieramy się tam bardziej "na stałe" - jesteśmy w jakimś ośrodku przez tak średnio 2 tygodnie, a później wracamy wraz z całą swoją grupą do swojego domu. Półkolonie trwają różnie, jednak w przeciągu dnia zajmują one tak do 6 godzin, po czym wraca się do swojego domu, by następnego dnia ponownie przyjść no i wrócić o tej samej porze.


Tak samo ma się konkretnie sprawa z tematem półkolonii konnych - najważniejszym zadaniem rodzica jest przywiezienie dziecka na miejsce zorganizowanej półkolonii, no a potem odebrać je o określonej godzinie. Same programy takiego rodzaju półkolonii bywają różne, zależne od samej grupy wiekowej, dla jakiej to bywają przeznaczone.