Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/skipper-yacht.com.pl/includes/menu.inc).

O jakich rodzajach diet warto mówić? Które są godne uwagi?

Interesujące artykuły

Dziś coraz więcej ludzi poddaje się różnym dietom, jakie wpływają na lepszą sylwetkę i ogólnie lepsze samopoczucie. Jest ich sporo, więc czasem trudno się w nich połapać.


dieta dla endomorfika
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Poniżej przedstawiamy dwie możliwości, z jakich skorzystać mogą niektóre osoby.


Jedną z nich jest dieta redukcyjna dla kobiet. Jej najważniejszym zadaniem jest redukcja tłuszczu w ciele jak również związane z tym ładne uwidocznienie mięśni. Nie najlepsza jest dla osób bardzo otyłych, z tego typu diety dobrze gdy korzystają osoby szczupłe, które pragną jeszcze lepiej podkreślić rzeźbę. Właściwie to dieta redukcyjna opiera się na jednym najważniejszym mechanizmie, którym jest obliczenie dziennego zapotrzebowania na kalorię.


To jest punkt wyjścia, aby opracowywać dobry jadłospis diety. Obliczenie takiego zapotrzebowania daje się niektórym trudne, lecz jeśli będziemy postępować zgodni ze wskazówkami, to właściwie nie powinno być problemu. Kolejną ciekawą opcją może być dieta dla endomorfika. Jeśli poważnie o niej myślimy to powinniśmy pamiętać, by jeść mniejsze porcje, lecz częściej. Dobrze gdy będzie to pięć lub sześć posiłków.


Co istotne, musimy co dzień jeść mniej kalorii niż jest na to zapotrzebowanie. Włączajmy do zestawów ćwiczeń cardio. Posiłek przed treningiem musi być odpowiednio kaloryczny, aby zapewnić dobry poziom energii przez cały czas trwania treningu-


Szczególnie warto oprzeć się na węglowodanach, najlepiej złożonych z takich produktów jak ryż brązowy, kasza czy makarony. Dobre jest też chude mięso drobiowe albo wołowe.

Jeżeli oferta firmy jest dla Ciebie ważna, to przejrzyj ofertę (https://www.intersport.pl/sporty/narciarstwo/odziez-narciarska/spodnie-narciarskie-damskie.html), który Ci oferuje. Na pewno jest tym, czego już długo poszukujesz.

Warto zapamiętać te rady.