Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/skipper-yacht.com.pl/includes/menu.inc).

Niedrogi sprzęt

Interesujące artykuły

Jak wiele razy planowaliśmy, że zaczniemy więcej się ruszać, że zaczniemy uprawiać sport i nic z tych planów nie wychodziło? Zdecydowanie zbyt często. Z tego powodu nasza aktywność sportowa jest na, powiedzmy, ledwie średnim, lub wręcz niskim poziomie.
A naprawdę da się to prosto rozwiązać. Trzeba zrobić sobie mini siłownię w mieszkaniu. Oczywiście, chcielibyśmy oddzielić do tego celu odrębne pomieszczenie, założyć klimatyzację, odpowiednią wykładzinę, kupić najlepszy atlas treningowy.siłownia
Author: iStock.com
Source: iStock.com
Ale po co nam taki pokój? Warto raczej rozpisać swój plan treningowy, dobrze go ułożyć, zastanowić się jaki przyrząd będzie nam potrzebny i poszukać najlepszych propozycji.

sprzętem, w jaki można zainwestować powinna być bieżnia treningowa. Kosztuje kilkaset złotych, ale bieganie jest jedną z lepszych aktywności dla ludzkiego organizmu. Oczywiście - idealnie jest biegać po leśnych ścieżkach, na wolnym powietrzu, ale jeśli mamy mieszkanie w centrum ogromnego miasta, do leżącego najbliżej zielonego terenu jest kawałek drogi, albo zwyczajnie wstydzimy się ćwiczyć w towarzystwie innych osób - bieżnia jest odpowiednim rozwiązaniem.

Do ćwiczeń w domu doskonale nadają się hantle. Możemy kupić komplet z krążkami o różnej wadze, tak, by móc trenować z obciążeniem od 2 do nawet 20 kilogramów. To także nie będzie jakiś kosmiczny wydatek. Taki zestaw można nabyć już za niewiele ponad sto złotych, a będziemy go używać długie miesiące. Dobrym sprzętem będzie też składana ławeczka do brzuszków.

Czy masz wrażenie, że zredagowany przez nas post jest nietuzinkowy? Jeżeli tak, to dodatkowo zobacz też zamieszczony poniżej (http://placezabaw.com.pl/) podobny artykuł.

Nie zajmie dużo miejsca - złożoną można schować nawet pod łóżko, a można na niej wykonywać kilka typów ćwiczeń. To zaledwie trzy niewielkie maszyny, a spokojnie wystarczą, by trenować wszystkie mięśnie. Zatem koniec z wymówkami! A na zakwasy w mięśniach polecamy masaże - masaż Kraków na