Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/skipper-yacht.com.pl/includes/menu.inc).

Niedrogi sprzęt

Interesujące artykuły

Jak wiele razy planowaliśmy, że zaczniemy więcej się ruszać, że zaczniemy uprawiać sport i nic z tych planów nie wychodziło? Zdecydowanie zbyt często. Z tego powodu nasza aktywność sportowa jest na, powiedzmy, ledwie średnim, lub wręcz niskim poziomie.
A naprawdę da się to prosto rozwiązać. Trzeba zrobić sobie mini siłownię w mieszkaniu. Oczywiście, chcielibyśmy oddzielić do tego celu odrębne pomieszczenie, założyć klimatyzację, odpowiednią wykładzinę, kupić najlepszy atlas treningowy.siłownia
Author: iStock.com
Source: iStock.com
Ale po co nam taki pokój? Warto raczej rozpisać swój plan treningowy, dobrze go ułożyć, zastanowić się jaki przyrząd będzie nam potrzebny i poszukać najlepszych propozycji.

sprzętem, w jaki można zainwestować powinna być bieżnia treningowa. Kosztuje kilkaset złotych, ale bieganie jest jedną z lepszych aktywności dla ludzkiego organizmu. Oczywiście - idealnie jest biegać po leśnych ścieżkach, na wolnym powietrzu, ale jeśli mamy mieszkanie w centrum ogromnego miasta, do leżącego najbliżej zielonego terenu jest kawałek drogi, albo zwyczajnie wstydzimy się ćwiczyć w towarzystwie innych osób - bieżnia jest odpowiednim rozwiązaniem.

Do ćwiczeń w domu doskonale nadają się hantle. Możemy kupić komplet z krążkami o różnej wadze, tak, by móc trenować z obciążeniem od 2 do nawet 20 kilogramów. To także nie będzie jakiś kosmiczny wydatek. Taki zestaw można nabyć już za niewiele ponad sto złotych, a będziemy go używać długie miesiące. Dobrym sprzętem będzie też składana ławeczka do brzuszków. Nie zajmie dużo miejsca - złożoną można schować nawet pod łóżko, a można na niej wykonywać kilka typów ćwiczeń. To zaledwie trzy niewielkie maszyny, a spokojnie wystarczą, by trenować wszystkie mięśnie. Zatem koniec z wymówkami! A na zakwasy w mięśniach polecamy masaże - masaż Kraków na