Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/skipper-yacht.com.pl/includes/menu.inc).

Najlepsze miasteczka turystyczne w naszym kraju

Interesujące artykuły

Sopocka plaża
Author: maciekbor
Source: http://www.flickr.com/
Wszyscy wiemy, że aby wypocząć i nabrać energii do działania nie musimy wyszukiwać najdalszych miejsc na świecie oraz egzotycznych ofert biur podróży. Zazwyczaj to co najpiękniejsze, mieści się najbliżej nas. Przykładem tego są niezwykle urokliwe miasteczka w Polsce, znane ze swoich uzdrawiających cech. Dodatkowym plusem będą niskie koszty zakwaterowania a noclegi w Ciechocinku na pewno nie obciążą zanadto naszego budżetu.

Wakacje nie tylko dla osób starszych

Miejscem godnym polecenie będzie z pewnością Ciechocinek (sporo propozycji tu ), leżący w województwie kujawsko-pomorskim. Jest to miejscowość turystyczna i uzdrowiskowa które słynie z dużej liczby ciekawych miejsc i zabytków, takich jak Grota solankowa, Dworek Prezydentów RP, Parku Zdrojowego i Tężniowego, oraz pijali wód Mineralnych. Nie bez powodu co roku Ciechocinek przeżywa najazd turystów, zwłaszcza borykających się ze słabym zdrowiem, mających choroby układu oddechowego i krążeniowego a także osób w podeszłym wieku. Przybywają nie tylko odpocząć, ale przede wszystkim podreperować swoje zdrowie. Noclegi w Ciechocinku znajdziemy na stronach www, oraz w punktach informacyjnych i turystycznych samego miasta. Wakacje nad polskim morzemWypoczynek nad polskim Bałtykiem to głównie niebywała okazja do podreperowania swojego zdrowia, odporności i wyciszenia się. Stoi za tym uzdrowicielska moc jodu, z powodu którego pobyt nad morzem jest lekarstwem dla często chorujących dzieci. Dokonując wyboru miejscowości nadmorskiej często dobrze jest brać pod uwagę oferowane atrakcje turystyczne, bazę noclegową i plaże. Miejscem do którego warto się wybrać jest z pewnością Rewal.

Rewal jest nadmorską miejscowością wypoczynkową, położonym w województwie zachodniopomorskim. Ciekawostką odróżniającą tą miejscowość od wielu innych, często bardziej znanych jest baza rybacka i antropopresyjne wydmy. Ceny w miejscowości nie są bardzo wygórowane i często niższe niż w innych nadmorskich miastach. Noclegi Rewal również są przygotowane na przyjazd turystów gwarantując wypoczynek za rozsądne pieniądze.

Zwykle mniej znane miejscowości w Polsce - takie jak Rewal czy Ciechocinek mogą nas zaskoczyć swoją prostotą i urokliwymi miejscami. Oprócz relaksu poprawimy tutaj także swoje zdrowie nie rujnując przy tym portfela.


Author: A.T.
Source: Eholiday.pl