Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/skipper-yacht.com.pl/includes/menu.inc).

Kupiłeś dom i co potem? Sprawdź, dlaczego jest Ci potrzebny projektant wnętrz!

Interesujące artykuły

Zazwyczaj zakup nowego mieszkania czy domu wiąże się z wielką ilością decyzji, które trzeba podjąć niemalże każdego dnia przed przeprowadzką, a zwykle jeszcze długie miesiące po.


fiskus
Author: Juhan Sonin
Source: http://www.flickr.com


Jeśli chcesz uniknąć choćby części tych obowiązków, wtedy bez wątpliwości powinieneś zatrudnić projektanta wnętrz!


public relations konferencja
Author: Burson-Marsteller
Source: http://www.flickr.com


Po co Ci architekt?
Niektórzy z nas z pewnością mogą pochwalić się fantastycznym gustem, a także wyczuciem co do urządzenia wnętrz w mieszkaniu.

Jeśli zainteresowała Cię ta kwestia, bez ociągania zobacz także to użyteczne opracowanie, gdyż znajdziesz tam niezwykle wartościowe wiadomości.

Prawda jest taka, że zazwyczaj takie osoby bywają właśnie projektantami wnętrz! Jeżeli więc projektowanie wnętrz jest Ci bardziej obce, wtedy projektant wnętrz jest Ci praktycznie niezbędny. W przeciwnym wypadku prawdopodobnie skończy się tak, że pójdziesz do pierwszego z brzegu sklepu z meblami i albo wyjdziesz stamtąd szybko z poczuciem zupełnego mętliku w głowie albo też zdecydujesz się na kupno pierwszej lepszej kanapy aby tylko mieć tę mękę już za sobą. Jeżeli zatrudnisz projektanta, najpierw opowiesz mu mniej więcej, jak ma wyglądać Twoje mieszkanie, a on zaprezentuje Ci tylko parę wariantów - wówczas na pewno łatwiej będzie Ci wybrać.


Czego można oczekiwać od architekta wnętrz?


dokumentacja
Author: rhodesj
Source: http://www.flickr.com


To zależy, co zawrzesz w umowie - generalnie projektowanie może obejmować tylko pierwsze konsultacje, ale także może dotyczyć wykończenia praktycznie całego mieszkania.


Oczywiście im większej liczby rzeczy będziesz wymagać od architekta, tym więcej będziesz musiał mu zapłacić, jednak w większości przypadków z pewnością się to opłaca.

Nasz tekst wydaje się być ciekawy? Masz chęć na więcej posty? Zatem nie zwlekaj i klikaj uznanie obywatelstwa polskiego w ten link.

Wystarczy, że pomyślisz, że będziesz w tym mieszkaniu żył przez dłuższy czas - czy nie warto wówczas zainwestować odrobinę więcej pieniędzy aby cieszyć się wspaniałymi wnętrzami?