Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/skipper-yacht.com.pl/includes/menu.inc).

Które miasta w Polsce musisz odwiedzić - sprawdź nasz artykuł

Interesujące artykuły

Chyba każdy kraj na świecie ma dużo atrakcji dla turystów. Nie inaczej jest, jeśli w rachubę wchodzi nasz kraj. Tak naprawdę można zaryzykować twierdzenie, to całkowicie subiektywna opinia, że Polska jest tym krajem, który ma o wiele więcej do zaoferowania, niż średnia światowa.


Zapewne Czech zachwala Czechy, a Słoweniec Słowenię, lecz często nawet ludzie zza granicy mówią, że być może są ładniejsze państwa, zwłaszcza pod względem architektury, ale Mazury, Kazimierz nad Wisłą albo Karpacz świetnie pokazują, iż choć generalnie mamy dużo kompleksów na punkcie własnego kraju, to jednakże w żadnym przypadku nie możemy sądzić, że chiński, amerykański czy włoski podróżnik po powrocie do swojej ojczyzny, nie będzie zachwalał walorów RP!

Pewnie nawet mieszkańcy Warszawy mogą się zgodzić, że Kraków to najładniejsze miasto w naszym kraju (sprawdź: jakie noclegi w Krakowie uważacie za najlepsze). Oczywiście bardzo różne są upodobania, ale jeżeli podejdziemy do oceny walorów byłej stolicy Polski w wielce obiektywny sposób, dostrzeżemy, że możemy dużo narzekać na Kraków, lecz i tak stolica Małopolski jest śliczna. Bo gdyby miało być inaczej, czy podróżni z autentycznie całego świata zjeżdżaliby do tego miasta? Przecież w grodzie Kraka co prawda jest wiele rozrywek oraz dziewczyn, ale jeżeli ktoś pragnie się zabawić, to prędzej poleci do holenderskiego Amsterdamu, który tak swoją drogą jest nie tylko rozrywkową metropolią, ale także bardzo urokliwą.Kiedy turyści przyjeżdżają do stolicy Małopolski, często są pod ogromnym wrażeniem niedużych cen. Być może dla zwykłego Nowaka knajpy, dyskoteki czy hotele są znaczącym kosztem, ale taki przykładowo Norweg jest zadowolony, ponieważ w sumie może nieźle przyoszczędzić - no wiadomo, Norwegia jest bardzo droga!

Warto przeczytać: Karpacz - czy polecacie ciekawe noclegi na urlop.

Na szczęście nie we wszystkich przypadkach noclegi - domki chmielno w Krakowie muszą być drogie - jeżeli możemy zaakceptować nieco gorsze warunki bytowe, bez dwóch zdań musimy na serio zastanowić się czy pobyt w hostelu jest w naszym przypadku najbardziej odpowiednią alternatywą. Zwłaszcza, że hostel jest takim miejscem, gdzie mamy okazję poznać turystów z kraju, Niemiec, Australii, no całego świata!