Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/skipper-yacht.com.pl/includes/menu.inc).

Co trzeba zobaczyć w Polsce? Zobacz nasze porady

Interesujące artykuły

Czym jest truizm? Np. nazwanie Polski jednym z najładniejszych krajów na świecie jest najzwyklejszym truizmem. Wyłącznie snobi, którzy uważają, że w każdym przypadku to co zagraniczne jest cool, nie zgodzą się z tym osądem.
Oczywiście kiedy widzimy niezwykłe atrakcje turystyczne w Rosji, Nowej Zelandii bądź na obszarze Norwegii, możemy tak jakby wpaść w nieduże kompleksy, lecz w sumie nie ma sensu uważać, że jesteśmy gorszym krajem.

plaża
Author: Clement Larrive
Source: http://www.flickr.com
Bałtyk, niezwykłe lasy albo góry - Zakopane, Szczawnica, etc., - w sumie każde z 16 województw w Polsce zapewnia dużo atrakcji (np. - jedziesz do Szczawnicy- sprawdź dobre noclegi). Powinniśmy docenić to co nasze, ponieważ bardzo często zamiast latać po świecie, wypadałoby zobaczyć choćby stolicę własnego województwa. Oczywiście nikt nie sugeruje, że czymś w zupełności niedorzecznym jest latanie po świecie, ale można zaryzykować twierdzenie, iż lekko więcej zainteresowania własną ojczyzną sprawiłoby sporą frajdę.

Chociaż trzeba zachować obiektywizm - czyli przyrodę mamy niesamowitą, lecz akurat polskie miasta zasadniczo nie porażają pięknem. Przede wszystkim z powodu przykrej historii, a potem socjalizmu, który sprawił, że w centrach wielkich miast mamy ogromne blokowiska. Poza tym, rynek reklamowy w Polsce jest trochę niecywilizowany. Gdy wjeżdżamy do miast, dostrzec możemy wiele reklam. Wiadomo - trzeba uszanować prawa wolnego rynku, ale litości - Polacy mają święte prawo funkcjonować w odpowiednich warunkach. Tak czy siak jest przynajmniej kilka ciekawych miast w naszym kraju.

Jeżeli niniejszy artykuł okazał się dla Ciebie interesujący, to sprawdź także ten udostępniony poniżej tu wpis - on także będzie godny uwagi.

W szczególności malowniczy Kraków, Warszawa, Kłodzko i Gdańsk. Kolebka Solidarności jest pięknym miastem (sprawdź też: Gdańsk - które noclegi są najpopularniejsze).

Tak naprawdę całe Trójmiasto - Gdańsk, ale również Gdynia i mały Sopot, są doskonałymi destynacjami. Długi spacer po Gdańsku pokaże nam, że na całe szczęście istnieją w Polsce piękne miasta, które na dodatek sprzyjają własnym mieszkańcom.

Prezentowane w niniejszym tekście treści są istotnie warte uwagi, jednak kliknij też ten użyteczny serwis (http://www.muzeum1939.pl/wirtualne-wystawy.html) - on z pewnością również Cię zaciekawi.

Zatem zasadniczo przeciętny mieszkaniec Gdańska jest zadowolony z życia w swojej małej ojczyźnie. To wielce dobrze, bo miasto może być zaniedbane, oby ludzie byli szczęśliwi.